İade ve İptal Koşulları

1. Cayma Hakkı: Ürününüzü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 (on dört) gün içinde hiçbir gerekçe göstermeksizin cayma hakkınızı kullanarak ürünü iade etmeniz mümkündür. Cayma hakkının kullanılması için ürünün mutlak suretle yeniden satılabilir ve niteliğine zarar gelmemiş olması gereklidir. Hiçbir gerekçe göstermeksizin iade edilen ürünlerin kargo ücreti alıcıya ait olup, anlaşmalı kargomuzun sağladığı indirimden faydalanabilirsiniz. Bu gibi durumlarda öncelikli olarak Butikkahvaltı.com yetkilisi ile irtibata geçmelisiniz. Tamamen istekleriniz doğrultusunda size özel hazırlanmış ve kişisel ihtiyaçlarınıza yönelik ürünler, tek kullanımlık ürünler, niteliği itibariyle hızlı bozulan ürünler veya son kullanma tarihi geçmiş ürünler, hijyenik nedenlerle yeniden satılması mümkün olmayan iç çamaşırı, mayo vb. ürünler ile kopyalanabilir yazılım ve programların iade edilmesi ise mümkün değildir.
 
2. Ayıplı Ürün: Teslim aldığınız üründe herhangi bir eksiklik, hata, bozulma veya belirtilen özellikleri taşımama gibi durumlarda ürünün ayıplı olması söz konusudur. Bu gibi bir durumda ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 30 (otuz) günlük süre içinde iade edebilirsiniz.
 
İade Prosedürü:Ayıplı ürünün iade edilmesi için öncelikli olarak Butikkahvaltı.com yetkilisine bilgi verilmesi gerekli olup, fatura aslı ile birlikte ürünü eksiksiz, kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde anlaşmalı kargo ile geri göndermeniz gerekmektedir. Bu durumda kargo ücreti Butikkahvaltı.com'a ait olacaktır.
 
Talebinizin Butikkahvaltı.com'a ulaşması ile ürününüz ve talebiniz ilgili birim tarafından değerlendirilecektir. Değerlendirme sonucunda iadenin kabul edilmesiyle, iade gerçekleştirilecek ve yasal süre içinde ürün bedeli kredi kartınıza ödenecektir. Tüm prosedürle ilgili tarafınıza bilgi e-postası gönderilecektir.
 
Siparişin iptal edilmesi ise ancak ürün sevkiyata çıkmadan mümkündür. Ürünün sevkiyata çıkması durumda ise Butikkahvaltı.com yetkilisi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.
 
Ürün iptal veya iade durumlarında, ürün bedeli derhal hesabınıza geri ödenmekte olup, seçmiş olduğunuz ödeme yöntemine bağlı olarak ödeme süresi ilgili kuruma bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu hususta yaşanacak aksaklıklar için seçmiş olduğunuz ödeme sistemine yönelik olarak ilgili kurumla irtibata geçmenizi rica ederiz.
 
İade işlemleri için 0212 512 17 90 numaralı telefondan Butikkahvaltı.com'ı aramanız veya info@butikkahvalti.com adresine e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir.
 
Dorukoğlu Gıda San. Ltd.Şti
Rüstempaşa mah. Tahmisönü Sok. No:10 Eminönü / İstanbul
0212 512 17 90
info@butikkahvalti.com