Teslimat ve Kargo Bilgileri

1- Ürünleriniz, siparişinizi verdiğiniz bir sonraki iş  günü içerisinde, vermiş olduğunuz adres ve isim bilgilerine  kargo ile adresinize teslim edilmektedir.

2- İstanbul dışı Teslimat süresi maksimum 2 - 5 İşgünüdür.

3- Ürün kargo işlemi yapıldıktan sonra e-mail olarak tarafınıza kargo bilgileri ve online kargo takip numaraları gönderilir.

4- Herhangi bir sebepten ötürü ürün değişimlerde kargo masrafları alıcıya(tarafınıza) aittir.

5- Kargo işlemlerinde herhangi bir sıkıntı yaşamamak için; güncel, doğru adres bilgilerinizi ve iletişim numaralarınızı doğru bildirdiğinizden emin olunuz.


İyi Alışverişler..

Değerli müşterilerimiz,

Ülkemizin ve dünyanın zor günler geçirdiği bu dönemde Dorukoğlu olarak biz de Eminönü Mısır Çarşısı'ndaki mağazamızdan butikkahvalti.com üzerinden internet siparişlerimize titiz bir şekilde devam ediyoruz. 

Bu konuda sizleri de bilgilendirmek istedik

- Mağazamız sürekli olarak havalandırılmakta olup mağaza kepenkleri gündüz vakitlerinde açıktır ve hava sirkülasyonu gerçekleşmektedir.

- Mağaza içi havalandırma sistemi çalışmakta olup gerekli sıcaklık ayarı ve hava değişimi gerçekleştirilmektedir.

- Mağazamızda maske ve siperlik kullanımına dikkat ediyoruz ve ellerimizi sıklıklıkla dezenfekte ediyoruz. Mağaza içi dezenfektan kullanımı da yine siz müşterilerimize sunulmaktadır.

- Kargoya verilen bütün ürünlerimiz vakumlanmaktadır, vakumsuz teslimat yapmıyoruz. Vakum paketleriniz paketlenmeden önce ve sonra dezenfekte edilmektedir..


Sağlıklı, huzurlu ve lezzetli günler dileriz,

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır