Danet Kangal Sucuk

Ürün Kodu : #251
Marka : DANET
36.00 TL
Ürün Seçenekleri
Miktar
  • 400 GR

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Müşteri Yorumları
  • Teslimat İade

Yüzde 100 dana etinden üretilmiştir. Sinirleri ve kıkırdakları tamamen temizlenmiş dana etleri tuz ve çeşitli baharatlarla kıyma makinesinde çekilerek kangal sucuk için hazırlanmış özel kılıflara doldurulur ve fermantasyon odalarında olgunlaştırılır. Olgunlaşma evresini tamamlayan kangal sucuklar özel ambalajların içerisine yerleştirilerek vakumlanır ve vakumlanmış ambalajlarıyla satışa sunulmaktadır.
Danet, IFS V6, BRC V6, ISO 9001:2008, ISO 22000:2005, PAS 220:2008 ve TSE standartlarına uygun olarak üretimini gerçekleştirmektedir.


Isıl işlem görmüş sucuk üretiminde diğer sucuklardan farklı olarak ürünün olgunlaşmasını sağlamak amacıyla özel fırınlarda, düşük sıcaklıktan periyodik olarak yükselen bir sıcaklık ile kısa bir süreçte ürünün olgunlaşması ve satışa hazır hale gelmesi sağlanır.


Sucuk yapımına hazırlanan etler, kıyılırken sinirlerinden ayıklanır. Kaliteye ulaşmak için doğrudan bilgi işlem departmanına bağlı, bilgisayar kontrollü standardizasyon makinesi ile yağ, su, protein analizleri yapılır. Hijyenik olarak otomatik makinelere doldurulan sucuklar, fermentasyon aşamasına hazırdır. Fermente sucuk hattında bulunan sucuklar özel fermentasyon odalarında olgunlaştırılır ve sonrasında klimatik odalarda (kontrollü hijyenik ortamda sıcaklık, nem ve hava sirkülasyonu) dinlendirilir. Yüzde 100 el değmeden dilimleme ve paketleme işlemi gerçekleştirilir.

İçindekiler: Dana eti ve yağı, baharat karışımı, tuz, sarımsak, stabilizör (E450, E452, E341), antioksidan (E301), koruyucu (E 250)

Muhafaza Koşulu: 0-4 C'de muhafaza ediniz.

Menşei Ülke: Türkiye

Üretici Adı: Danet Gıda San. ve Tic. A.Ş.

Afyon Danet'in Dorukoğlu'na özel olarak üretip paketlediği Acısız Doğal Kangal Sucuğunu ister Türkiye'nin en büyük kahvaltı marketi Butik Kahvaltı'dan internet üzerinden online sipariş vererek isterseniz Eminönündeki şarküteri dükkanımızdan temin edebilirsiniz. Afiyet olsun...

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
Osman AKSUpuan
06 Ağustos 2019

  • *
  • *
  • *
  • *
Siparişleriniz ortalama 3-7 iş günü içerisinde Aras Kargo güvencesiyle adresinize teslim edilecektir. Aldığınız ürün beklentilerinizi karşılamadıysa ürününüzü 15 gün içerisinde karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz. Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra firmamız tarafından kredi kartınıza veya adınıza tanımlı hesaba iade edilecektir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır