Detaylı Filtre

Miktar

  ET ÜRÜNLERİ


 • En Lezzetli Et ve Şarküteri Ürünleri Butik Kahvaltı'da!

  Kahvaltı sofralarının vazgeçilmez lezzetlerinden et ve şarküteri ürünlerinin pek çok çeşidi bulunuyor. Şarküteri ürünleri sucuk, pastırma, salam, jambon, sosis olarak sıralanabilir. Kahvaltı sofralarını süsleyecek et şarküteri ürünleri; pastırma, sucuk, salam, sosis, jambon vb. en uygun fiyatlarla Butik Kahvaltı'da bulabilirsiniz. Herkesin damak tadına uygun şarküteri ürünleri ile pratik sandviçler hazırlayabilir, kahvaltı masanızı farklı şekillerde süsleyebilirsiniz. Sadece kahvaltı da değil öğle yemeklerinde, ara öğünlerde veya akşam yemeklerinde de şarküteri ürünlerini kullanabilirsiniz. Nefis kokusuyla iştahınızı açacak şarküteri ürünlerini akşam yemeklerinin yanında ara sıcak olarak servis edilebilir, hamur işi veya mezelere lezzet katabilirsiniz. Et ürünleri ve çeşitleri mutfakta adeta bir yardımcı görevi görüyor. Mutfaktaki yardımcınız et şarküteri ürünleri aynı gün kapınıza geliyor! Butik Kahvaltı güvencesiyle kapıda ödeme ve taksit imkanı sizi bekliyor. Şarküteri ürünlerimize göz atabilir, dilediğiniz ürünü tek tıkla sipariş verebilirsiniz.

   

  Şarküteri Ürünleri: Sucuk Fiyatları ve Çeşitleri 

  Sofraların geleneksel ve klasik bir lezzeti haline gelen sucuk besin değeri çok yüksek şarküteri ürünleri arasında yer alıyor. Sucuk çeşitleri %100 dana etinden üretiliyor. Kangal sucuk, parmak sucuk, mangal sucuk, fermente sucuk ve ısıl işlem görmüş sucuk gibi birçok sucuk çeşitleri bulunuyor. Her bütçeye uygun 200 gram, 300 gram veya 400 gram sucuk fiyatlarına göz atabilirsiniz. Yemeklere lezzet katan sucuk çeşitleri baharatlı, baharatsız, acılı, acısız olarak tüketiliyor. Sucuk, sabah kahvaltısı başta olmak üzere menemen, kuru fasulye gibi ana yemeklerle de çok sık kullanılıyor. Apikoğlu sucuk, Coşkun sucuk, Cumhuriyet sucuk, Şahin sucuk, Danet sucuk en çok tercih edilen sucuk markaları arasında yer alıyor. Butik Kahvaltı ve Dorukoğlu Şarküteri için özel olarak üretilen Apikoğlu dana sucuğu da alternatif olarak deneyebilirsiniz. Kahvaltı sofralarının en lezzetli ürünlerinden olan sucuk ile sucuklu yumurta veya sucuklu tost hazırlayabilirsiniz. En sevilen ikili sucuklu yumurta sabah kahvaltısı başta olmak üzere günün her saatinde tüketilebilir, çok lezzetli bir yiyecektir. Damak zevkinize hitap eden sucuk çeşitlerini ve sucuk fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Sucuk fiyatlarına göz atarak butikkahvalti.com'da keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz. 

   

  Şarküteri Ürünleri: Jambon ve Salam 

  butikkahvalti.com et şarküteri ürünleri kategorisinde bulunan bir diğer lezzetli kahvaltılık ise jambon ve salam çeşitleri olarak karşımıza çıkıyor. Pratik bir kahvaltı hazırlamak isteyenler için dilimlenmiş şekilde de satılan salam çeşitleri büyük bir kolaylık sağlıyor. Salam çeşitlerine baktığımızda; hindi salam, fıstıklı salam veya etli salam seçenekler arasında yer alıyor. Jambon çeşitlerinde ise piliç, hindi, tavuk ve dana jambon ürünlerini bu kategorimizde kolayca bulabilirsiniz. Jambon ve salam fiyatları gramajına ve türüne göre farklılık gösteriyor. Damak zevkinize uygun salam ve jambon çeşitlerini ihtiyacınız olan gramaj seçenekleriyle butikkahvalti.com'dan satın alabilirsiniz.

   

  Şarküteri Ürünleri: Pastırma, Kavurma ve Füme Et Çeşitleri

  Pastırma Türk mutfağında çok sevilen ve tüketilen özel bir lezzet ürünüdür. Pastırma ve kavurma gibi klasik lezzetlerden füme et çeşitlerine uzanan farklı tatlara sahip et şarküteri ürünleri giderek farklılaşıp, zenginleşiyor. Alternatif tat arayanlara özel sunulan füme et, hindi füme ve antrikot füme çeşitlerini günün her saati tüketebilirsiniz. Pastırma, kavurma ve füme et çeşitleri sofralarınızın tüm öğünlerinde yer alabilecek şarküteri ürünleri arasında sayılabilir. Kahvaltı dışında yemeklerinizde de kullanabileceğiniz pastırma fiyatları etine, baharatına ya da çemenine göre farklılık gösteriyor. Akşam yemeği olarak yapmayı planladığınız kuru fasulyeye sucuktan sonra en çok yakışan şarküteri ürünü tabii ki pastırmadır. Pastırma çemenli ve çemensiz olmak üzere iki çeşittir. Pastırma çeşitlerini kendi damak zevkinize göre seçebilirsiniz. Kayseri ve Afyon pastırmasına ek olarak Kastamonu pastırması da oldukça lezzetli bir seçenek olarak değerlendirilebilir. Butik Kahvaltı Et ve Şarküteri Ürünleri arasında bulunan pastırma, kavurma ve füme et çeşitlerine göz atmanızı tavsiye ederiz. En kaliteli pastırma ve kavurma fiyatlarını inceleyip kolayca sipariş verebilirsiniz.