Naturel Antep Fıstığı 500 Gram

Ürün Kodu: #000529

Marka: DORUKOĞLU

295.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 24 Temmuz, 2024 Çarşamba günü kargoda.

Antep fıstığı ağacı uzun ömürlüdür, muhtemelen 300 yıla kadardır.Ağaçlar meyve bahçelerine dikilir ve önemli bir üretime ulaşması yaklaşık yedi ila on yıl sürer. Üretim alternatif veya iki yılda bir yapılır. Pik üretime yaklaşık 20 yıl ulaşılır. Hasadı kolaylaştırmak için ağaçlar genellikle belli boyutlara gelinceye kadar budanır. Amerika Birleşik Devletleri'nde ve Yunanistan'da hasat, genellikle sert çekirdekli meyveleri ağaçtan sallamak için ekipman kullanılarak gerçekleştirilir. Sizler için Gaziantep'ten temin ettiğimiz özel Antep Fıstığı ise elle tek tek toplanır. Kabuklanıp kurutulduktan sonra Antep fıstığı ağzı açık ve ağzı kapalı kabuklara göre tasnif edildikten sonra kavrulur veya özel makinelerde işlenerek fıstık taneleri elde edilir.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *